levné letenky Los Angeles

Nejlevnější letenky Los Angeles

Letenky Los Angeles

Volejte Po-Pá 8.30-18.00, Sé 10-13.00 226 200 777

Dotazy na vaše odpovědi zajišťuje call centrum společnosti Pelikan.cz, která je i současně prodejcem letenek, ubytování a půjčení auta. Levné letenky Los Angeles pro vás zajistí jednička v prodeji letenek pelikan.cz.

Ceny letenek více než 800 leteckých společností

Systém váš požadavek na Letenky Los Angeles porovná s aktuálním stavem volných letenek a během několika málo vteřin vám dá informaci o volných letech a ceně včetně všech poplatků.

Výběr letišť z celého světa

Rezervační systém vám zobrazí jak levné letenky nizkonákladových společností, tak i standardní a business letenky.

Potřebujete půjčit auto v USA?

Autopůjčovna s pokrytím po celém světě s více než 28 000 místy na půjčení auta ve 180 zemích a 40 jazycích.

Půjčení auta v USA? Garance nejnižší ceny!

Autopůjčovna s pokrytím po celém světě s více než 28 000 místy na půjčení auta ve 180 zemích a 40 jazycích.

Letenky Los Angeles

Systém váš požadavek na Letenky Los Angeles porovná se aktuálním stavem volných letenek a během několika málo vteřin vám dá informaci o volných letech a ceně Letenky Los Angeles včetně všech poplatků.

Rezervační systém vám zobrazí jak levné letenky nizkonákladových společností, tak i standardní a business letenky.

Levné letenky Los Angeles

Pportál Pelikan.cz zajišťuje nejlevnější letenky nejen do Evropských destinací, ale i do hlavních měst po celém světě. Mezi nejoblíbenější a nejvíce vyhledávané patří Pařiž, Londýn, z jižní Evropy je to zejména Řím a v posledním období se zvedla obliba u turistů poznávat pobřeží Černého moře, takže Bulharsko s městy Varna a Sofia patří mezi jediničky ve východní část Evropy.

Proč si vybrat nás?

 • Společnost Pelikán působí i v zahraničí.

  Pelikán nabízí letenky nejen v České republice, ale i na Slovensku a dále v Maďarku a Polsku. Více jak 900 000 spokojených zákazníků v Česku, Polsku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku.

 • Naše výhody?

  Nejlevnější ceny - Žádné poplatky za platby kreditní kartou - Rychlévyřízení a dodání letenky.Díky 14 letté zkušenosti, můžeme garantovat vysokou kvalitu služeb a starostlivost o zákazníka

Levné letenky Los Angeles

Letenky Los Angeles

Rezervační systém pro vás vyhledává nejaktuálnější Letenky Los Angeles. Systém prochází nabídku více než 800 leteckých společností, včetně nízkonákladových dopravců, a proto máte k dispozici nejaktuálnější přehled o všech letenkách Los Angeles.

  mainpage_link

Letenky Los Angeles - Garance nejnižší ceny - žádné další poplatky

Uvedené ceny Letenky Los Angeles jsou konečné, stejně jako ceny pojištění, které je volitelné a je jej možné z ceny letenky odečíst. Platíte pouze cenu Letenky Los Angeles, která je uvedena na vaší obrazovce, žádné další poplatky!

  seznam

Rezervační systém prohledává ceny Letenky Los Angeles nejen ve vámi vybraný termín, ale i několik dní před a po vašem plánovaném odletu. V případě, že systém objeví levnější letenku, zobrazí vám ji na obrazovce a vy ještě máte možnost přehodnotit své datum odletu a vybrat si tak Los Angeles levnější letenku.


Letenky Los Angeles: Jednoduchá rezervace

Po zadání města do kolonky "Přílet do" zadejte datum vašeho plánovaného odletu a návratu, poté klikněte na tlačítko "Hledej" a systém začne s vyhledáváním nejlevnější Letenky Los Angeles. Jelikož systém prochází velké množství nabídek letenek různých leteckých společností, může tato operace chvíli trvat. Letenky jsou řazeny dle ceny. Nejlevnější Letenky Los Angeles jsou tak uvedeny na prvním místě a vy tak máte možnost si porovnat nabídky jednotlivých dopravců.

V případě, že se rozhodnete pro změnu data vašeho odletu nebo letecké společnosti, tak můžete vaší rezervaci zrušit bez poplatku a začít nové hledání. Rezervační systém prochází nabídky až 800 leteckých společností a vyhledává pro vás tu nejvýhodnější letenku. Proto vám systém nabízí i odlety z jiných dnů a vy tak máte možnost vybrat tu nejvýhodnější letenku. Systém prohledává nabídky nejen standardních leteckých společností, ale prochází společnosti i nizkonákladové, a tak zabírá celou nabídku letenek na trhu. Systém vždy vyhledává aktuální nabídky a vy tak máte vždy přehled o aktuálních cenách letenek a hlavně budete mít jistotu, že získáte tu nejlevnější letenku Los Angeles.

Letecké společnosti, které systém využívá jsou světoznáme společnosti jako British Airways, Lufthansa, Delta, KLM, Emirates, AirFrance, EasyJet, ČSA, Aeroflot, American Airlines a patří tak mezi zaběhlé a kvalitní společnosti.

Nejoblíbenější destinace

Místa, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město filmového průmyslu, andělů a sluncem zalitých pláží.

 • Londýn

  Památky, nákupy a levné letenky. To je hlavní lákadlo, které ročně přitáhne milióny turistů.

 • Tenerife

  Kanárské ostrovy patří mezi nejoblíbenější dovolenkovou destinaci.

 • Miláno

  Toto město láká zejména na historii a je centrem světové mody.

 • Dubai

  Ročně tuto destinaci navštíví 250 000 turistů. Díky své přímé linkce je orient na dosah ruky.

 • Grand Canaria

  Další ostrov, kam míří turisté za teplem a krásným mořem po celý rok.

Vaše otázky k cestě do USA

Potřebuji si v USA půjčit auto. Kde je to nejlepší?

Půjčení auta přímo na letišky je velmi jednoduché. Doporučujeme společnost Rentalcars.com, která patří mezi jedničky v oblastní pronájmů aut. Ročně obslouží přes 8 miliónů cestujících, má 28 000 výdejních míst ve 180 zemích a server zajišťuje komunikaci ve 44 jazycích. Samozřejmostí je komunikace v češtině, a to včetně webových stránek.

Kde zajistit nejlevnější ubytování v Los Angeles?

Mezi špičku on-line rezervace ubytování patří servery Hotels.com, Expedia.com, Booking.com. Opět se jedná o společnosti, které každoročně zajistí ubytování pro milióny turistů po celém světě.

Chtěl bych pojištění na cesty do USA. Které je nejvýhodnější?

Cestovní pojištění do USA by mělo být více než samozřejmost. Nepříjemné situace vás mohou potkat nejen doma, ale i na cestách, kde je mnohdy lékařská péče velmi drahá. Při výběru pojištění nesledujte pouze cenu, ale i rozsah pojištění a další služby. Mezi špičku patří pojišťovna Allianz. Dále se pak můžete necha pojistit u ČSOB Pojišťovna nebo Wustenrot24.

Kdy kupovat letenky Los Angeles?

Na toto není jednoduché odpovědět. Letenské společnosti upravují cenu letenek podle sezóny, obsazenosti letu a v některých případech dělají i různé akční nabídky. Proto je potřeba ceny hlídat. Bohužel není žádný recept, jak na nejlevnější letenky.

Cestovní pojištění do USA! Nezapomeňte!

Pojištění na cesty do USA je záležitost, na kterou byste neměli nikdy zapomenout! Zánět slepého střeva, podvrknutý kotník nebo bolavý zub si nevybírají čas ani místo, a tak se může stát, že vás tato nepříjemnost může potkat právě v okamžiku, kdy to nejméně očekáváte. Lékařské ošetření v USA neni levné a cestovní pojištění vás ochraní před výdaji nejen v řádu stovek korun, ale právě v případě, kdy by se jednalo o deseti tisíce.

Cestovní pojištění do USA si můžete zřídit u jedniček na trhu, mezi které patří ČSOB pojišťovna a Allianz. Tyto pojišťovny poskytují i právní pomoc v případě, že byste se v USA dostali do nesnází.

Ubytování v USA

Pokud cestujete do USA na vlastní pěst, tak je dobré v předstihu myslet na ubytování. Toto platí zejména v letních měsících, kdy je hlavní turistická sezóna a nebo pak během zimy, kdy je v některých zemích dobré myslet na sezónu lyžařskou. V těchto exponovaných měsících bývá často problém najít volnou ubytovací kapacitu. Hotely, ale i motely nebo různé apartmány jsou mnohdy rezervovány i několik měsíců dopředu.

Ubytování v USA najdete na těchto serverech, které patří mezi špičku ve vyhledávačích: Hotels.com, Expedia.com, Booking.com.

Ceny letenek více než 800 leteckých společností

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Levné letenky Los Angeles

Zvolte si místo, datum odletu a návratu vozu a začněte vybírat z nejlevnějších letenek Los Angeles.
Od těch nejlevnějších až po bussines letenky.

Ukázat ceny letenek